O mně

Jsem zkušený hráč na kytaru a učitel. Nevidím důvod proč vyzdvihovat sebe a zbytečně mluvit o tom, kde jsem všude byl a čeho všeho dosáhl atd. apod. Mou zodpovědností totiž hlavně a především je, aby ta tvoje cesta do světa hudby, a ke hře na kytaru konkrétně, byla co možná nejzábavnější a nejpřímější. Já sám jsem byl v leckteré slepé uličce a vím, jak takové pokusy bývají frustrující, a hlavně zbytečné. Nakonec jsem cestu našel a dnes můžu říci, že jsem naplněným hráčem a jako učitel jsem tu pro tebe, abych ti ušetřil právě ty slepé uličky a ubíjející hledání správných postupů. Společně probereme, co tě k hudbě přivádí, jaké máš očekávání, a to ode mě, ale i od sebe. Chci tě poté dovést k tvému hudebnímu cíli.  

Učím na kytaru, elektrickou i akustickou, v celé řadě žánrů. Pokud jde o styly a žánry, nedělej si zbytečně těžkou hlavu a uč se, co se ti prostě líbí. Pokud jde o věk, tak neměj obavy. Důležitou podmínkou je umět (nebo se naučit) kytaru správně držet a udržet. Mou nejdůležitější podmínkou je ochota se učit a pokud to jde, učením se i bavit. Doufám, že nepatříš k těm, co někdo nabulíkoval, že nemáš talent. Otázka talentu je dost složitá a my budeme rozvíjet a obohacovat tvojí hru a zkušenost s hudbou bez ohledu na někoho jiného.

Hudba a hra na kytaru může být jednou z nejvíce obohacujících zkušeností, se kterými se můžeme setkat a já udělám všechno pro to, aby to tak bylo i pro tebe. Nezapomeň ani na dnes už zlidovělé úsloví, že i cesta může být cíl. Proto já, jako tvůj učitel, udělám vše pro to, aby ta tvoje cesta stála za to. Neskrývám, že tě to také bude stát snahu a úsilí, ale zavazuji se, že to nebude šlapání vody naprázdno, ale plavba vpřed, někdy pomalejší a někdy zase dost rychlá...